Platnost příspěvku skončila 31. 10. 2019!

Neuvěřitelných 140 dárců krve z FBI

Fakulta bezpečnostního inženýrství zvládla Krevní výzvu na jedničku, tedy vlastně na stočtyřicítku.

V úterý 17. 10. 2017 proběhla Krevní výzva Fakulty bezpečnostního inženýrství. Po Ekonomické fakultě, Hornicko-geologické fakultě a Fakultě strojní naše nejmladší fakulta přilákala svou kampaní úžasných 140 dárců krve z toho bylo 104 prvodárců, 4 dárců plazmy a 1 dárce trombocytů. Na Krevním centrum FNO se sestřičky musely pořádně ohánět. Takový nápor dlouho nezažily. FBI předvedla, že jejich kampaň pod názvem "Ruku na to" splnila svůj účel a co slíbili, to dodrželi. Tolik potřebné nové dárce dovedli k myšlence pravidelného darování krve.

Ve stejný den také FBI předala štafetu dále a v únoru bude čelit Krevní výzvě Fakula elektrotechniky a informatiky. Organizátorům další kampaně přejeme hodně štěstí, bude těžké FBI překonat.

Vloženo: 17. 10. 2017