Platnost příspěvku skončila 8. 1. 2022!

Otevřenými dveřmi EKF prošlo na 600 zájemců o studium

25. 1. 2019 měla Ekonomická fakulta po celý den otevřené dveře všem zájemcům o studium a zájem byl opravdu veliký!

Na 600 zájemců o studium přilákal páteční lednový den k návštěve Ekonomické fakulty. Bohatý program byl připraven již od ranních hodin a byl určitě zajímavý!

Potenciálním studentům bakalářského, ale také navazujícího magisterského studia byli k dispozici průvodci z řad studentů, kteří jim při skupinových prohlídkách ukázali nejen běžný den studenta na fakultě, ale zodpovídali také jejich početné dotazy. Doprovodný program byl bohatý a ukázal zejména to, jak je praktikována výuka na jednotlivých katedrách, ale představily se i studentské organizace, které jsou nedílnou součástí života EKF.

Pro uchazeče a zájemce o studium na naší fakultě, kteří nestihli lednový termín Dne otevřených dveří máme připraveno jeho opakování a to hned 23. 2. 2019 (sobota) od 9:30h. Pro upřesnění programu sledujte naše webové stránky.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vloženo: 30. 1. 2019
Útvar: 169 - Oddělení vnějších vztahů