Platnost příspěvku skončila 30. 4. 2023!

Spolupráce mezi VŠB-TUO a německými univerzitami

Rektor Snášel hovořil na Czech-German Innovation Festival o spolupráci mezi českými a německými subjekty.

Hovořil o spolupráci s německými univerzitami v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Připomněl, že VŠB-TUO je velmi úspěšná ve spolupráci s německými firmami a že objem prostředků ze smluvního výzkumu v posledních letech roste. Představil velké projekty financované z mezinárodních programů na podporu výzkumu, vývoje a inovací.

Czech-German Innovation Festival je festival inovací, vědy, nových technologií a start-upů z České republiky, který nabízí spolupráce nejen mezi akademickými institucemi. Organizuje jen České centrum Berlín. Festival se koná už počtvrté. Hlavní téma letošního ročníku jsou Innovation Strategies a Space and Aerospace. Naše univerzita je partnerem akce.

Zdroj fotografie: Facebook Czech-German Innovation Festival

Vloženo: 12. 4. 2019