Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 27. 1. 2021!

Vítězství veslařky Terezy Pukowské v Pardubicích!

Skvělého úspěchu dosáhla ve II. kole Poháru univerzit ve veslování na trenažéru studentka EKF Tereza Pukowská.

V kategorii ženy - dokázala zvítězit ve svém letošním nejlepším čase 7:33,9 min. a dostala se tak do průběžného vedení v Poháru!

Stříbrnou medaili  přidala čtyřka MIX Handlová, Pukowská, Jašek, Hlubek, a celkově je v Poháru průběžně na 2. místě. Skvělé čtvrté místo obsadila Nikola Handlová v kategorii ženy lehká váha (do 61,5 kg), od bronzu jí dělily necelé 3 vteřiny! Mezi muži lehké váhy (do 75 kg) byl Štěpán Škapa pátý a celkově drží průběžné 3. místo v bodování disciplíny po dvou kolech. Nedařilo se tentokrát čtyřce mužů, v Hodoníně byla druhá, ale nyní v pozměněném  složení Kudělka, Vyhnánek, Žůr, Hauk obsadila až páté místo, v průběžném hodnocení Poháru to ale stále stačí na 2. příčku.

V celkovém hodnocení Poháru univerzit jsme poskočili ze čtvrtého místa po I.kole v Hodoníně na průběžné 3.místo po dvou kolech! Vše je zatím otevřené a o celkovém umístění se rozhodne až za základě výkonů ve III.kole Poháru 29.2. 2020 v Praze - tam bychom chtěli vyjet v té nejsilnější sestavě a pokusit se udržet medailové pozice !!!