Platnost příspěvku skončila 30. 4. 2020!

Nový jízdní řád od března 2020

Od neděle 1. března 2020 dojde k úpravě jízdních řádů tramvajových, autobusových a trolejbusových linek Dopravního podniku Ostrava. Pokud k nám dojíždíte, doporučujeme se seznámit s chystanými změnami.

Nejdůležitější novinkou je, že nově bude spojení mezi Porubou a centrem obsluhováno linkou 8+, která bude ve špičce jezdit každých 4 až 5 minut a o víkendech každých 10 minut. Navíc linka nabídne moderní nízkopodlažní vozidla s klimatizací a wi-fi připojením.

Další novinka, která se týká i dopravy k naší fakultě je zavedení autobusové linky č. 78 spojující Porubu a průmyslovou zónu v Hrabové, která pojede po trase Poruba, Opavská - Duha - Fakultní nemocnice - Hrabůvka, Benzina - Hrabová, PZ jih.

Další změny v dopravě platné od 1. března najdete na oficiálních stránkách Dopravního podniku Ostrava zde.

Vloženo: 24. 2. 2020
Útvar: 204 - Oddělení pro rozvoj a propagaci