Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2020!

Mladí hrdinové dnešních dnů

Přečtěte si speciální poděkování, které nám dnes přišlo na univerzitu.

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou vyjádřit speciální poděkování Vašemu studentovi marketingu Štěpánu Glombkovi ze Stanislavic za dobrovolnickou činnost, kterou vykonává v okolí Českého Těšína nejen pro seniory, ale i pro dlouhodobě hendikepované lidi.

Příběh začal tím, že mi volala teta, zda jí nakoupím pár potřebných potravin, když Vláda ČR vyhlásila nouzový stav. Jelikož mám sama zdravotní potíže, ihned jsem začala hledat nějakou pomoc. Všimla jsem si, že Štěpán Glombek tuto pomoc zcela spontánně, jako mladý člověk - student, nabízel a proto jsem se s ním okamžitě zkontaktovala. Jednání s ním bylo velmi příjemné a konstruktivní. Zpočátku nevěděl postup, jak to bude celé probíhat, hlavně z hygienických důvodů a inkasování plateb za provedené nákupy, ale asi za dva dny se mi ozval, s jasnou představou a oznámil mi, že se spojil s ADROU a vymysleli způsob, jak bude donáška potravin pro seniory realizována. Všimla jsem si na Facebooku, že se mu začali ozývat i lidé, s prosbou o venčení psů. Náročná doba prověřuje charaktery lidí.

Štěpánovi touto cestou děkuji a věřím, že s touto dobrovolnickou činností bude zřejmě pokračovat trvale, protože lidem, kterým nyní pomáhá, jeho práci velmi oceňují.

Ing. Pavla Dudysová, absolventka VŠB, EkF, oboru NHPL v roce 1986

O Štěpánově činnosti si můžete více přečíst zde

Vloženo: 2. 4. 2020