Platnost příspěvku skončila 20. 1. 2022!

Hod cihlou 2021 - Fotoreport

Po nucené pauze se opět na Fakultě stavební házelo cihlou.

Tradiční Hod cihlou se letos konal v pondělí 11. října od 16 hodin v Srdci FAST. Netradiční soutěž je převážně určena studentům prvního ročníku, ovšem letos díky výpadku loňského ročníku byla určena i pro druháky, nicméně se jí účastní i vyšší ročníky. Cílem je nejen se pobavit, ale hlavně přivítat nové studenty na fakultě a seznámit je s životem na ní. Kromě samotného hodu cihlou byly přichystány další aktivity, jako např. poznávání siluet budov univerzity, oblékání pracovního oblečení na čas, nebo různé hlavolamy.

Po ukončení soutěže proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů. V kategorii žen se na první příčce umístila Adéla Krupová za nejdelší hod 12,72 m, v mužské kategorii hodil nejdále Lukáš Lackovič (16,30 m).

Před závěrečnou party s DJem, se ještě uskutečnily tři mini soutěže - židličkovaná, oblékání na čas a skok z místa do dálky. Na fotky z celé akce se můžete podívat ve fotogalerii na webu FAST.

Vloženo: 20. 10. 2021
Útvar: 204 - Oddělení pro rozvoj a propagaci