Platnost příspěvku skončila 21. 8. 2022!

Zveme Vás na 2. mezinárodní letní školu

21. 8. 2022 - 28. 8. 2022
 Kampus VŠB-TUO, FEI
Tentokrát na téma "Research and Innovation in the Geothermal Energy"

Dovolte nám, abychom vás pozvali na 2. mezinárodní letní školu zaměřenou na výzkum a inovace v oblasti geotermální energie v rámci projektu GeoUS Horizon 2020.

Letní škola se bude konat ve dnech 21.-26. srpna 2022.

První den letní školy bude zaměřen na obecné dovednosti, jako jsou důležité kroky při psaní vědeckých článků nebo jak používat různé vědecké nástroje jako (Google scholar, Scopus atd.).

Další dny budou věnovány tématu geotermální energie.
Zaměříme se na nejnovější výzkumy, na to, jak předávat znalosti a budovat excelentní výzkum v této oblasti a podílet se na budoucích kvalitních výzkumných aktivitách a inovacích v oblasti geotermální energie.

Kurz bude doplněn dvěma exkurzemi ve společnosti GreenGas (zaměřené na skladování tepelné energie, kogenerační jednotky) a DIAMO (státní podnik zaměřený na využití důlních vod pro výrobu tepla).

Letní škola je určena především začínajícím výzkumníkům, ale bude otevřena i dalším zájemcům.

Těšit se můžete na přednášky vedené zkušenými výzkumníky z Fraunhoferova institutu v Chemnitz, Univerzity Vaasa a VŠB - Technické univerzity Ostrava.

Přihlásit se na kurz je možné do 31. července 2022.

Vzhledem k omezené kapacitě se prosím registrujte předem.

Pro více informací navštivte webové stránky.

Registraci prověďte zde.

Pokud se chcete naučit něco nového a pobavit se v týmu mladých výzkumníků, přidejte se k nám! Těšíme se na vás!

Karolina, Monika a tým GeoUS

P.S. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat: nebo .

49.831489N; 18.16097E
Vloženo: 3. 5. 2022