Partnerské benefity

Navštivte Divadlo Petra Bezruče a plaťte méně Divadlo Petra Bezruče patří k umělecky nejvýraznějším divadlům v ČR, proto neváhejte a navštivte kultovní představení nebo novinky na repertoáru, komedie či dramata. S kartou absolventa sleva na vstupenku 50 Kč!

Wellness relaxace v hotelu Vitality**** Vychutnejte si ubytování a relaxaci v unikátním designovém konceptu okořeněném jedinečným útokem na Vaše smysly propojením luxusu, elegance a zábavy ... na střeše i pod vodou.

Miluj svojí „Starou“ se Slevou až 50 % Navštivte bouřlivou divadelní scénu, která je proslulá svou svérázností. Kampaň, herci i samotný repertoár mluví za vše. Nenechte si ujít nezaměnitelnou tvorbu známého divadla Stará aréna v centru Ostravy. Všichni absolventi s Kartou absolventa mají cenu studentského vstupného.

Získejte.cz Nákupy na internetu a k tomu peníze zpět? Žádný sen! Platí pro více než 500 nejznámějších obchodů v ČR. Navíc absolventi VŠB-TUO dostanou 150 Kč + 1000 VIP bodů hned při registraci.

Hello Alumni - vypilujte si jazýček Nikdy není pozdě začít! Zbourejte své jazykové bariéry a domluvte se bez problému sami, kdekoliv v zahraničí. Jazyková škola Hello pro držitele karty poskytuje až 20% slevu na všechny kurzy včetně prestižních zkoušek Cambridge English.

Relaxujte v horském hotelu Čeladenka**** Využijte pestrou nabídku výhodných pobytových balíčků a prožijte nezapomenutelné chvíle se svou rodinou ve stylovém prostředí hotelu Čeladenka v Čeladné, který se pyšní několika prestižními oceněními.

Sportujte pro radost s týmem Swanky Swanky poskytují až 20% slevu na sportovní aktivity pro děti i dospělé. Organizují pravidelné kurzy inline bruslení, skateboardingu a v období letních prázdnin také aktivní příměstské kempy.

Sleva na letní dovolenou s Čedokem Využijte širokou nabídku pobytových a poznávacích zájezdů se slevou 500,- Kč na letecké zájezdy a 300,- Kč na autokarové zájezdy. Lze kumulovat se slevami za včasný nákup i s nabídkami last minute.

Přijďte do kavárny Maleda a nakupujte online levněji Přijďte a užijte si posezení u kávy a něčeho dobrého v příjemné atmosféře kavárny Maleda na VŠB-TUO a dalších místech nebo objevte výhody online nákupu vybraných lahůdek. To vše s 10% slevou.

Na koncerty Janáčkovy filharmonie výhodně Získejte slevu na koncerty Janáčkovy filharmonie Ostrava ve výši 30 %. Slevy se vztahují na koncerty cyklů A, B, C, D, E a K. Sleva platí také na abonmá/předplatné.

Loutky pro děti i dospělé – na představení se slevou Divadlo loutek Ostrava nabízí slevu 20 % na představení pro děti i pro dospělé dle vlastního výběru.


© 2019 VŠB-TU Ostrava