Univerzitní benefity

Kurz LEADERSHIP se slevou 10 % (NOVÉ) Máte zájem rozvinout své schopnosti a dovednosti v oblasti vedení lidí? Přihlaste se do nového kurzu LEADERSHIP EKF. Čeká Vás šest dní interaktivní výuky a sdílení osvědčených postupů s lektory, jakými jsou Rostya Gordon-Smith, Ivana Watson, Hana Caltová a další.

Výhodně ve formě Léto je za dveřmi, vylaďte si formu do plavek! S katedrou tělesné výchovy a sportu si udržíte fyzičku pod vedením profesinálních instruktorů. Permanentky do univerzitního fitcentra a na všechny cvičební lekce – pro Vás absolventy – za studentské ceny!

Služby Knihovny VŠB-TUO zdarma Chcete využívat služby univerzitní knihovny i po skončení studia? S Kartou absolventa máte přístup k informačním zdrojům zdarma. Stačí se pouze zaregistrovat a můžete se vrhnout do čtení.

Online všude tam, kde frčí Eduroam Buďte online kdykoliv přijdete na univerzitu. Využijte WiFi připojení v síti EDUROAM a surfujte na internetu nejen na VŠB-TUO, ale také na dalších univerzitách v ČR a celé Evropě.

Ještě blíže ke hvězdám - Planetárium Navštivte Planetárium Ostrava za zvýhodněnou cenu a užijte si vesmírné zážitky při pohledu na hvězdnou oblohu ve sférickém kině, při představeních a prohlídce Experimentária.

Na nové vědomosti není nikdy pozdě s U3V Osvojte si nové poznatky a využijte 10% slevu jednotlivých fakult (HGF, FMT, EKF, FS, FBI) na všeobecné, zájmové a neprofesní vzdělávání vysokoškolské úrovně v rámci Univerzity 3. věku VŠB-TUO.

Celoživotní vzdělávání výhodněji Centrum celoživotního vzdělávání VŠB-TUO nabízí 10% slevu na krátkodobé i rekvalifikační kurzy v oblasti IT, grafiky a videa, apod., které jsou vhodné také pro seniory a ženy na mateřské dovolené.

Kurzy HR Akademie se slevou 15 % Chcete se dozvědět více o řízení lidí a navázat nové kontakty? Neváhejte a přihlaste se do pestré nabídky prakticky zaměřených kurzů HR Akademie, které jsou lektorovány odborníky s bohatou praxí v lokálních i globálních firmách.

Ubytujte se v hotelu Garni s 5% slevou Využijte 5% slevu na ubytování, včetně snídaně, v tříhvězdičkovém hotelu Garni v areálu vysokoškolských kolejí. Hotel je ideálním řešením pro účast na akcích pro absolventy, pracovní či soukromý pobyt, svatbu, večírek nebo obchodní jednání.

Dejte ostatním vědět, že jste absolventi VŠB-TUO 15% sleva na nákup propagačních předmětů Alumni VŠB-TUO na akcích realizovaných pro absolventy. Absolventská trička, mikiny, chlupaté brýle a další suvenýry pro Vás za zvýhodněnou cenu.

Kopírujte, tiskněte a skenujte přímo na univerzitě Využijte Kartu absolventa ke kopírování, tisku nebo skenování textů, obrázků nebo jiných materiálů. Stačí na kartu vložit peníze a pak už jen přiložit ke čtečce zařízení, která jsou rozmístěna po celé univerzitě.


© 2019 VŠB-TU Ostrava