10 důvodů, proč se připojit

Přemýšlíte, kde jsou a co dělají? Oživte kontakty z dob studií a navažte na stará přátelství. Plánujete ročníkový sraz nebo si chcete zavzpomínat a popovídat, kam vás život zavál?

Přečtěte si časopis Alumni VŠB-TUO Nechejte si dvakrát ročně posílat rovnou do schránky časopis pro absolventy Alumni VŠB-TUO, který vám přiblíží dění na univerzitě a přinese informace o realizovaných akcích a dalších zajímavostech.

Pracujte na svém kariérním rozvoji Využívejte zdarma služby Kariérního centra VŠB-TUO, které vám pomůže zjistit, jaký je váš pracovní potenciál, jak nejlépe začít s budováním kariéry nebo ji dále rozvíjet.

Oslaďte si život s Absolventskou kartou Připravili jsme pro vás Kartu absolventa VŠB-TUO plnou zajímavých benefitů, které můžete využívat právě proto, že jste absolventi VŠB-TUO! Identifikujte se se svou univerzitou a užívejte si toho, co můžete získat jen vy!

Buďte vždy v obraze Nechejte se pravidelně informovat o současném dění, pořádaných akcích, srazech a událostech. Jste vítáni a zváni.

Nenechte si už ujít žádný sraz absolventů Jednou za pět let... Být na jednom místě s lidmi, kteří, ač rozdílní, sdílejí něco společného. Cítit sounáležitost k místu, historii a tradici a tvořit součást většího celku. Chcete se bavit a potkávat se se svými kolegy na jedné z největších akcí pořádaných univerzitou?

Upevněte vazby na celý život s alma mater Vaše členství v absolventské síti posiluje pouta mezi vámi a univerzitou, která formovala váš profesní rozvoj. Přidejte se k tisícům hrdých absolventů před vámi a identifikujte se jasně se svou alma mater.

Vyberte si z programů a aktivit Alumni VŠB-TUO sdružuje absolventy napříč profesemi i generacemi. Rozvíjíme kariérní program pro čerstvé absolventy, generační program pro studenty a absolventy, pro absolventy realizujeme slavnostní zlaté promoce a to není zdaleka vše.

Spojte se profesně, přispějte ke zlepšením Oslovte své potenciální kolegy a spolupracovníky prostřednictvím sítě nebo v rámci realizovaných akcí. Je skvělé vybírat z vlastních řad.

Zasoutěžte si o zajímavé ceny Nikdy jste nic nevyhráli ani v tombole? Štěstí je vrtkavé, i maličkost potěší. Soutěžíme několikrát do roka. Vyhrát můžete vstupenky na akce pořádané univerzitou, studenty nebo partnery nebo třeba něco na sebe.


© 2019 VŠB-TU Ostrava