Pracovní příležitosti

Filtrovat dle oborů:

Datový specialista v oblasti finančních rizik (Elfium)

Práce v různorodých týmech a projektech s možností náhledu do fungování významných světových společností.

Jaká je to příležitost?

Práce na mezinárodních projektech pro celosvětově nejvýznamnější klienty z bankovního sektoru i dalších oblastí. Zajímají Tě všemožná data a různé pohledy na ně? Chceš se naučit, jak tvořit různé výstupy z analýzy dat a jak je prakticky prezentovat/používat? Chceš rozvíjetsvé kompetencev oblasti statistiky, analýzy finančních rizik a programovaní? Zašli nám svůj životopis!

Co je v nabídce?

Přátelská atmosféraa profesionální pracovní prostředí skvěle fungující mezinárodní společnosti. Budeš spolupracovat s týmem skutečných odborníků a cestovat po světě v rámci práce na projektech pro velké mezinárodníspolečnosti. Budeme se zajímat o Tvé další vzdělávání, růst a rozvoj dovedností.

Koho hledáme?

Do svého týmu chceme ambiciózního, motivovanéhoa tvrdě pracujícího člověka s přátelským myšlením. Důležité jsou pro nás dobré komunikačníschopnostia velmi dobrá znalost anglického jazyka nezbytná pro každodenní práci s klienty a týmem. Výhodoujsou zkušenosti s analýzou dat, s modely řízení úvěrových rizik a základní porozumění problematice ekonomiky a managementu.

Kontakt

Váš zájem nám dejte vědět na:
Karin Krumlová
+420776770918
karin.krumlova@vsb.cz


© 2018 VŠB-TU Ostrava