Pracovní příležitosti

Filtrovat dle oborů:

IT technický specialista (Elfium)

Aktuálně jsme s jedním z našich partnerů získali unikátní příležitost pro absolventy technických a IT oborů. Níže naleznete bližší informace a cestu, jak projevit zájem. Buďte aktivní, příležitost neklepe 2x.

Jaká je to příležitost?
Práce v mezinárodní společnosti s nejnovějšími technologiemi, kde se v malých týmech tvoří velké věci. Máš smysl pro detail a dobré analytické myšlení? Baví Tě IT bezpečnost? Chceš vyvíjet aplikace nebo Tě zajímá propojení světů IT a business? Pak hledáme právě Tebe! Pošli svůj životopis!

Co je v nabídce?
Přátelská atmosféraa profesionálnípracovní prostředískvěle fungující mezinárodní společnosti. Budeš spolupracovat s týmemskutečných odborníkůz různých technologických oborů od datové vědy a matematiky až po programování. Budeme se zajímat o Tvé další vzdělávání, růst a rozvoj dovedností.

Koho hledáme?
Chceme pracovat s lidmi, kteří mají drive, jsou ochotni přemýšlet a rychle se adaptovatna měnící se prostředí. Nechceme spolupracovníky, kteří pouze plní úkoly a čekají na zadání. Baví nás komunikativní, myslící a pozitivní lidé, kteří si užívají práci v týmu a nebojí se každý den dělat něco nového. Samozřejmostí je pro nás dobrá znalost českého a anglického jazyka a znalosti z oblasti technických nebo IT oborů.

Kontakt

Váš zájem nám dejte vědět na:

Karin Krumlová
+420776770918
karin.krumlova@vsb.cz


© 2018 VŠB-TU Ostrava