Příležitosti týdne

Pracovní příležitosti

Filtrovat dle oborů:

Obchodní manažer (HAMAG)

20.9.2017
Firma HAMAG, spol. s. r. o. Zlín je již od roku 1992 významným českým výrobcem odlitků z oceli, litiny (LKG, LLG) a odlitků slitin hliníku a mědi. Do svého kolektivu hledá kolegu na pracovní pozici obchodní manažer.

Obchodní zástupce v oblasti servisu CNC obráběcích strojů (LAMMB systems)

1.9.2017
Rád/a cestujete, komunikujete s lidmi a máte přehled o technologických novinkách? Baví Vás oblast CNC obráběcích strojů? Přidejte se k nám! Hledáme kolegu pro B2B komunikaci, který posílí naše obchodní oddělení.

Technický(á) pracovník(ce) - pevnostní výpočty a kalkulace (P R O M O N T, a. s.)

miniatura
1.9.2017
Strojírenská společnost s tradicí 26 let, zabývající se výrobou speciálních aparátů a komplexních dodávek technologických celků pro průmysl energetický, hutní, chemický, potravinářský, papírenský, petrochemický a strojírenský.

Technolog pro servis CNC obráběcích strojů (LAMMB systems)

30.8.2017
Jsme malou strojírenskou firmou zabývající se servisními službami v oblasti obráběcích strojů a přesného strojírenství. Našimi obchodními partnery jsou malé i velké výrobní společnosti v ČR a dalších evropských, především německy mluvících, zemích.

Rozpočtář a přípravář (STASEKO PLUS, s. r. o.)

29.8.2017
Nabídka pracovní příležitosti

HR Specialista - Ergonom (Hyundai)

miniatura
25.8.2017
Nastartujte svou kariéru u nás a staňte se naším hnacím motorem.

Specialista bezpečnosti práce (FENCL SAFETY s.r.o.)

21.8.2017
Společnost FENCL SAFETY s.r.o. poskytující služby v oblasti BOZP, požární ochrany a ochrany životního prostředí v průmyslu, ve službách, školství a administrativě hledá pracovníky na pozici "Specialista bezpečnosti práce".

Samostatný elektrotechnik - pracovník pro jakost a výzkum (APATOR METRA s.r.o. )

17.8.2017
APATOR METRA s.r.o. je jedním z největších výrobců měřicí a regulační techniky v České republice. V současné době zahrnuje portfolio našich výrobků jak klasický sortiment teploměrů a termostatů, tak i moderní elektronické indikátory topných nákladů a vodoměry s rádiovým odečtem. Naše výrobky vyvážíme do mnoha zemí Evropy a na Střední Východ.

Consultant with financial and process management knowledge (KPMG Česká republika)

17.8.2017
KPMG Legal is seeking a lawyer to participate in projects mainly in the area of IT/IP and data protection law. The successful candidate will join the legal team and will be involved in providing legal advisory and solutions to our local and international clients.

Business analytik (KPMG Česká republika)

17.8.2017
KPMG Česká republika hledá vhodného kandidáta, který by posílil oddělení Management Consultingu a jeho tým poskytující služby klientům v oblasti business analýzy a řízení scope.

Vědecko-výzkumný pracovník (Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR, v. v. i.)

miniatura
11.8.2017
Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici: Vědecko-výzkumný pracovník.

Konstruktér junior (EDAG Engineering CZ, spol. s r.o.)

miniatura
4.8.2017
Hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici Konstruktér junior

IT technický specialista (Elfium)

31.7.2017
Aktuálně jsme s jedním z našich partnerů získali unikátní příležitost pro absolventy technických a IT oborů. Níže naleznete bližší informace a cestu, jak projevit zájem. Buďte aktivní, příležitost neklepe 2x.

Datový specialista v oblasti finančních rizik (Elfium)

31.7.2017
Práce v různorodých týmech a projektech s možností náhledu do fungování významných světových společností.

Projektový koordinátor – Junior projektový manažer (Elfium)

31.7.2017
Ve spolupráci s našimi partnery pro Vás otevíráme různé možnosti jak se uplatnit po absolvování naší university. Aktuálně jsme s jedním z našich partnerů získali unikátní příležitost pro absolventy různých oborů (technické, IT, management, finance atd.).

TECHNIK HSEQ (MND Drilling & Services a.s.)

27.7.2017
MND Drilling & Services a.s., největší vrtný kontraktor v České republice poskytující komplexní nabídku služeb spojených s průzkumnými a těžebními vrty na ropu a zemní plyn, vrty pro podzemní zásobníky zemního plynu, hydro a geotermálními vrty, opravy sond a další aktivity spojené s těmito činnostmi, obsazuje pozici TECHNIK HSEQ (Health, Safety, Environment & Quality)

Stavbyvedoucí, přípravář, technik (IP Systém, a. s.)

13.6.2017
Nabídka pracovní příležitosti

Projektant pozemních staveb (INPROS F-M, s. r. o.)

9.6.2017
Nabídka pracovní příležitosti

© 2017 VŠB-TU Ostrava