ALUMNI VŠB-TUO

Ještě nejste členem Alumni sítě? Ideální čas to změnit! Nová adresa nebo e-mail? Aktualizujte své údaje a zůstaňte v kontaktu.

Absolvent měsíce listopadu '17

Absolventem měsíce listopadu se stal pětinásobný mistr světa a profesionální hasič Lukáš Novák.

Motivační povídání s Petrem Koukalem

Přijďte si poslechnout životní příběh nejlepšího badmintonisty a olympionika.

Karta absolventa VŠB-TUO

Jako studenti jste mohli využívat řady výhod a slevových programů. Protáhněte si to i po skončení studia s KARTOU ABSOLVENTA.

 

 
Proč se stát členy Alumni

Jste u nás poprvé? Nechce se vám pátrat po všech informacích? Máme pro vás TOP 5 výhod, proč být členem naší absolventské sítě. Přidejte se.


Ředitelkou Krajské hospodářské komory absolventka Natálie Šitavancová

miniatura
16. 11. 2017
Nová ředitelka a absolventka VŠB-TU Ostrava Natálie Šitavancová rok studovala v USA, v krajské hospodářské komoře pracuje jedenáct let. V červenci se stala ředitelkou.

Novým hasičským generálem byl jmenován absolvent Vladimír Vlček

miniatura
30. 10. 2017
Prezident republiky Miloš Zeman jmenoval v sobotu 28. října 2017 u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu do generálské hodnosti plk. Ing. Vladimíra Vlčka, Ph.D.

Jak se stát leaderem ve výrobě důlního zařízení s absolventkou Barborou Veličkovou

miniatura
12. 10. 2017
Ing. Barbora Veličková je absolventkou HGF, oboru geotechnika a projektování a výstavba dolů. Před nástupem do společnosti Ferrit sbírala zkušenosti v pozemním stavitelství, v oblasti informačních technologií. Také několik let pracovala pro nizozemské firmy v oboru povrchových úprav kovů. Do firmy Ferrit nastoupila v roce 2011 na pozici obchodního manažera pro prodej v Rusku. Ve společnosti začala rozvíjet nové trhy v zemích jižní Afriky. Od roku 2014 je na pozici obchodní ředitelky.

© 2017 VŠB-TU Ostrava