ALUMNI VŠB-TUO

Ještě nejste členem Alumni sítě? Ideální čas to změnit! Nová adresa nebo e-mail? Aktualizujte své údaje a zůstaňte v kontaktu.

Absolvent měsíce dubna '17

Velký sympaťák a milovník motorismu, Ondřej Koubek, se stal prvním absolventem měsíce. Přečtěte si příběh jeho našlápnuté kariéry.

Karta absolventa VŠB-TUO

Jako studenti jste mohli využívat řady výhod a slevových programů. Protáhněte si to i po skončení studia s KARTOU ABSOLVENTA.

 

 
Proč se stát členy Alumni

Jste u nás poprvé? Nechce se vám pátrat po všech informacích? Máme pro vás TOP 5 výhod, proč být členem naší absolventské sítě. Přidejte se.


miniatura
10.4.2017
1. dubna 2017 byl ustanoven na služební místo náměstka generálního ředitele HZS ČR pro prevenci a civilní nouzovou připravenost plk. Ing. Daniel Miklós, MPA.
miniatura
3.4.2017
Ing. et Ing., Bc. Jiří Matěj, MBAce je absolventem dvou fakult VŠB-TUO, ekonomické a strojní a elektrotechnické, a Vzdělávacího ústavu pro zdravotnictví a medicínu v Brně. Pracoval na vysokých manažerských pozicích ve společnostech OKD, Technia, Tamda, Union Leasing, Kofola. V letech 2011 až 2016 byl ekonomicko-personálním náměstkem Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj. Od února 2017 byl pověřen řízením této nemocnice.
miniatura
21.3.2017
Novým rektorem VŠB - Technické univerzity Ostrava byl zvolen prof. RNDr. Václav Snášel, CSc.

© 2017 VŠB-TU Ostrava