Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Užívejte si výhody, protože jste absolventi VŠB-TUO.

Kurz LEADERSHIP se slevou 10%

Kurz LEADERSHIP se slevou 10%

Máte zájem rozvinout své schopnosti a dovednosti v oblasti vedení lidí? Přihlaste se do nového kurzu LEADERSHIP EKF. Čeká Vás šest dní interaktivní výuky a sdílení osvědčených postupů s lektory, jakými jsou Rostya Gordon-Smith, Ivana Watson, Hana Caltová a další.

Zjistěte více

Kurz LEADERSHIP se slevou 10%

Kurz Leadership je určen všem, kteří aktivně pracují na svém rozvoji a mají zájem o prohloubení znalostí, schopností i praktických dovedností v oblasti řízení sebe sama i druhých. Získáte nástroje nejen k efektivnějšímu vedení podřízených, ale též k vlastnímu úspěchu v práci. Podíváme se na to, jak, kdy a kde můžete vést lidi kolem sebe, jak budovat vztahy a důvěru, jak efektivně řídit změny ve firmě, jak úspěšně komunikovat, jak minimalizovat stres atd. Výuka je vedena velmi interaktivní formou, kdy účastníci z různých společností obohacují kurz různými zkušenostmi a pohledy.

Kurz poběží od konce února 2019 a výuka bude realizována v budově Ekonomické fakulty na Havlíčkově nábřeží 38 v Ostravě.

Kontakt:
Ing. Eva Králíková, tel.: 597 322 056, e-mail: eva.kralikova@vsb.cz

Katedra tělesné výchovy a sportu

Výhodně ve formě

Léto je za dveřmi, vylaďte si formu do plavek! S katedrou tělesné výchovy a sportu si udržíte fyzičku pod vedením profesinálních instruktorů. Permanentky do univerzitního fitcentra a na všechny cvičební lekce – pro Vás absolventy – za studentské ceny!

Zjistěte více

Katedra tělesné výchovy a sportu

V areálu VŠB kousek od kolejí můžete pravidelně navštěvovat fitcentrum stejně jako lekce jógy, aerobiku, tabaty či jiného kardio cvičení. Vše je přístupné za studentské ceny, které si mohou užívat i absolventi. Nezáleží na tom, kdy jste absolvovali! Stačí si jen koupit permanentku na vrátnici bývalé staré menzy (Po-Pá 14:00-19:00), kde se současně nachází i areál sportoviště a můžete být ve formě neustále. Nezapomeňte se prokázat kartou absolventa.

Adresa staré menzy:
Studentská 1/1770, Ostrava-Poruba, 700 32

Otevírací hodiny fitcentra, kde přístup pro absolventy odpovídá právě těm, co mají studenti:
https://www.vsb.cz/713/cs/o-katedre/fitness-centrum/

Knihovna VŠB-TUO

Služby Knihovny VŠB-TUO zdarma

Chcete využívat služby univerzitní knihovny i po skončení studia? S Kartou absolventa máte přístup k informačním zdrojům zdarma. Stačí se pouze zaregistrovat a můžete se vrhnout do čtení.

Zjistěte více

Knihovna VŠB-TUO

Chcete využívat služby univerzitní knihovny i po skončení studia? S Kartou absolventa máte přístup k informačním zdrojům zdarma. Stačí se pouze zaregistrovat a můžete se vrhnout do čtení. Výpůjčky se řídí platným Knihovním a výpůjčním řádem.

Kontakt:
https://knihovna.vsb.cz/

Přístup k WiFi připojení v síti EDUROAM

Online všude tam, kde frčí Eduroam

Buďte online kdykoliv přijdete na univerzitu. Využijte WiFi připojení v síti EDUROAM a surfujte na internetu nejen na VŠB-TUO, ale také na dalších univerzitách v ČR a celé Evropě.

Zjistěte více

Přístup k WiFi připojení v síti EDUROAM

Buďte online kdykoliv přijdete na univerzitu. Využijte WiFi připojení v síti EDUROAM a surfujte na internetu nejen na VŠB-TUO, ale také na dalších univerzitách v ČR a celé Evropě. Aby uživatel VŠB-TUO mohl využívat služeb sítě EDUROAM, musí mít nastaveno tzv. wifi heslo. Návod pro konfiguraci naleznete na našem dokumentačním portále IDOC.

Přihlašovací jméno je nutné uvádět ve formátu login@vsb.cz, tedy např. abc123@vsb.cz. Login naleznete na Vaší Kartě absolventa.

Mapa pokrytí

Planetárium Ostrava

Ještě blíže ke hvězdám - Planetárium

Navštivte Planetárium Ostrava za zvýhodněnou cenu a užijte si vesmírné zážitky při pohledu na hvězdnou oblohu ve sférickém kině, při představeních a prohlídce Experimentária.

Zjistěte více

Planetárium Ostrava

Navštivte Planetárium Ostrava za zvýhodněnou cenu pro absolventy. Užijte si vesmírné zážitky při pohledu na hvězdnou oblohu ve sférickém kině, při jedinečných audiovizuálních představeních a prohlídce Experimentária, kde si můžete vyzkoušet např. skok na Měsíci nebo si sáhnout na tornádo. Zlevněné vstupné mohou využít dvě osoby.

Ceník

Kontakt:
http://planetarium.vsb.cz/

Univerzita 3. věku

Na nové vědomosti není nikdy pozdě s U3V

Osvojte si nové poznatky a využijte 10% slevu jednotlivých fakult (HGF, FMT, EKF, FS, FBI) na všeobecné, zájmové a neprofesní vzdělávání vysokoškolské úrovně v rámci Univerzity 3. věku VŠB-TUO.

Zjistěte více

Univerzita 3. věku

Univerzita 3. Věku není jen o vzdělávání, ale také k naplnění volného času seniorů a navazování nových kontaktů. Proto neváhejte a vyberte si z nabídky studijních oborů organizovaných fakultami: www.vsb.cz/cs/chci-studovat/dalsi-vzdelavani

Hornicko-geologická fakulta
Kontakt: Ing. Martina Polášková, tel.: 597 325 392, e-mail: martina.polaskova@vsb.cz

Fakulta materiálově-technologická
Kontakt: Ing. Eva Švecová, Ph.D., tel.: 597 323 133, e-mail: eva.svecova@vsb.cz

Fakulta strojní
Kontakt: Ludmila Staňková, tel.: 597 323 107, e-mail: ludmila.stankova@vsb.cz

Ekonomická fakulta
Kontakt: Ing. Marcela Palochová, Ph.D., tel.: 597 322 239, e-mail: marcela.palochova@vsb.cz

Fakulta bezpečnostního inženýrství
Kontakt: Ing. Zuzana Mihulová, tel.: 597 322 851, e-mail: zuzana.mihulova@vsb.cz

Centrum celoživotního vzdělávání

Celoživotní vzdělávání výhodněji

Centrum celoživotního vzdělávání VŠB-TUO nabízí 10% slevu na krátkodobé i rekvalifikační kurzy v oblasti IT, grafiky a videa, apod., které jsou vhodné také pro seniory a ženy na mateřské dovolené.

Zjistěte více

Centrum celoživotního vzdělávání

Centrum celoživotního vzdělávání nabízí 10% slevu na krátkodobé i rekvalifikační kurzy v oblasti IT, grafiky, videa, apod., které jsou vhodné také pro seniory a ženy na mateřské dovolené. Budete mít k dispozici vlastní skripta a téměř ke všem kurzům byla natočena videa. V učebnách je k dispozici bezbariérový přístup.

Kontakt:
http://kurzy.vsb.cz
Ing. Petr Červenka, tel.: 596 993 203, e-mail: petr.cervenka@vsb.cz

HR Akademie

Kurzy HR Akademie se slevou 10 %

Chcete se dozvědět více o řízení lidí a navázat nové kontakty? Neváhejte a přihlaste se do pestré nabídky prakticky zaměřených kurzů HR Akademie, které jsou lektorovány odborníky s bohatou praxí v lokálních i globálních firmách.

Zjistěte více

HR Akademie

Kurzy HR Akademie I, HR Akademie II a kurz Řízení lidí pro liniové manažery jsou prakticky zaměřené kurzy z oblasti managementu lidských zdrojů. Jsou výjimečné tím, že jsou lektorovány personálními manažery s dlouholetou praxí a opravdu bohatými profesními zkušenostmi.

Cílovými skupinami kurzů jsou linioví manažeři, personální manažeři a studenti různých oborů vysokých škol. Součástí kurzu HR Akademie I pro studenty jsou odborné stáže ve firmách. Kurzy jsou garantovány Ekonomickou fakultou VŠB-TU Ostrava a Svazem průmyslu a dopravy ČR. Absolventi kurzů obdrží certifikát vydaný Ekonomickou fakultou. Certifikát obdrží účastníci i za absolvování jednotlivých modulů.

Výuka probíhá v budově Ekonomické fakulty na Havlíčkově nábřeží 38 a v Ostravě.

Kontakt:
https://www.ekf.vsb.cz/pkm/cs/hr-akademie/
Ing. Eva Králíková, tel.: 597 322 056, e-mail: eva.kralikova@vsb.cz

Hotel Garni Ostrava

Ubytujte se v hotelu Garni s 5% slevou

Využijte 5% slevu na ubytování, včetně snídaně, v tříhvězdičkovém hotelu Garni v areálu vysokoškolských kolejí. Hotel je ideálním řešením pro účast na akcích pro absolventy, pracovní či soukromý pobyt, svatbu, večírek nebo obchodní jednání.

Zjistěte více

Hotel Garni Ostrava

Využijte 5% slevu na ubytování, včetně snídaně, v tříhvězdičkovém hotelu Garni v areálu vysokoškolských kolejí. Hotel je ideálním řešením pro účast na akcích pro absolventy, pracovní či soukromý pobyt, svatbu, večírek nebo obchodní jednání. Hotel Garni Vám nabízí nejen širokou škálu služeb a moderní vybavení, ale také individuální a profesionální přístup.

Kontakt:
www.hotelvsb.cz
Ing. Jan Stoniš, tel: 596 996 155, e-mail: hotel@vsb.cz

Kopírujte, tiskněte a skenujte přímo na univerzitě

Využijte Kartu absolventa ke kopírování, tisku nebo skenování textů, obrázků nebo jiných materiálů. Stačí na kartu vložit peníze a pak už jen přiložit ke čtečce zařízení, která jsou rozmístěna po celé univerzitě.

Zjistěte více

Kopírujte a tiskněte a skenujte přímo na univerzitě

Využijte Kartu absolventa ke kopírování, tisku nebo skenování textů, obrázků nebo jiných materiálů. Stačí na kartu vložit peníze a pak už jen přiložit ke čtečce zařízení, která jsou rozmístěna po celé univerzitě. Popis služby, ceník a rozmístění zařízení a další potřebné informace k využívání této služby naleznete zde.