Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Jako studenti jste mohli využívat řady výhod a slevových programů. Proč to neprotáhnout i po skončení studia?

Přinášíme vám Kartu absolventa VŠB-TUO plnou zajímavých benefitů poskytovaných univerzitou, partnery a dalšími komerčními subjekty v rámci licence programu Alive. Identifikujte se se svou univerzitou a užívejte si toho, co můžete získat jen vy!

Požádejte si o Kartu absolventa už teď. Online a jednoduše.

Chci kartu

Můžete si vybrat digitální průkaz, který si stáhnete do mobilu a využijete jej na univerzitě, u partnerů i pro benefity v programu Alive. Průkaz je zdarma a platnost je neomezená.

Pokud budete chtít navštěvovat Knihovnu VŠB-TUO, tisknout nebo chodit do menzy, pak budete potřebovat plastový průkaz, který je při vydání zpoplatněn částkou 150 Kč a je nutné jej vyzvednout osobně na Kartovém centru. Za červený diplom dostanete tento plastový průkaz zdarma, a to při podání žádosti do půl roku po ukončení studia. 

Milé absolventky, milí absolventi,

plastové Karty absolventa vydané do 10. 10. 2023 jsou i nadále platné, a to neomezeně, stačí mít aktivní účet v databázi Alumni. Pokud máte zájem o benefity v rámci programu Alive nebo prostě chcete mít Alumni kartu vždy u sebe v mobilu, stačí jen zažádat o digitální průkaz.

Jaký je rozdíl mezi digitálním průkazem Alive a průkazem nahraným do aplikace Alive?