Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Domluvili jsme absolventům VŠB-TUO slevy u našich partnerů. 

Autonapůl – registrace bez kauce

Autonapůl – registrace bez kauce

Auto nemusíte vlastnit, stačí ho sdílet – vše jednoduše, online. Jako absolventi VŠB-TUO si můžete carsharingovou službu sjednat bez nutnosti složení kauce. O slevový promokód pište na .

Zjistěte více

Autonapůl

Podrobnosti k využívání služby najdete na webu: https://www.autonapul.cz/vsb/. Pro slevový promokód piště na

Fyzijo – 50% sleva na vstupní vyšetření

Fyzijo – 50% sleva na vstupní vyšetření

Fyzijo vás srovná do latě. Nabídka fyzioterapie a kompenzačních cvičení, pro absolventy VŠB-TUO s 50% slevou na vstupní vyšetření.

Zjistěte více

Fyzijo

Více informací najdete na webu https://www.fyzijo.cz/. Objednejte se na vstupní vyšetření a pro získání 50% slevy se prokažte plastovou nebo digitální kartou absolventa.

Fyzijo Hub
Osvoboditelů 355
747 64 Velká Polom
 
+420 776 873 384

E-motion park Ostrava – sleva 10 % na jízdu

E-motion park Ostrava – sleva 10 % na jízdu

S Kartou absolventa získáte slevu 10 % na jízdu na elektro-motokárách. Areál s rozlohou přes 8000 m2 je největší elektro motokárovou halou v ČR!

Zjistěte více

E-motion park Ostrava

Naproti Avion Shopping Parku v Ostravě najdete výjimečný zábavní park s motokárami a herní zónou.

Web: https://e-kary.cz/

E-motion

Sleva 15 % na překladatelské služby

Sleva 15 % na překladatelské služby

Firma GTE Localize zajistí překladatelské služby pro více než 100 jazyků z celého světa.

Zjistěte více

Sleva 15 % na překladatelské služby

GTE Localize je rychle rostoucí světová překladatelská a lokalizační agentura, která poskytuje služby pro více než 100 jazyků z celého světa. Absolventi VŠB – Technické univerzity Ostrava mohou využít 12% slevu na všechny služby a 15% slevu na překladatelské služby. Pro sdělení slevových kódů pište na .

Kontakt:

Web: https://gtelocalize.com

GTE

Národní divadlo moravskoslezské

Národní divadlo moravskoslezské

S Kartou absolventa můžete využít slevu 20 % na vstupenky.

Zjistěte více

Národní divadlo moravskoslezské

Největší a nejstarší profesionální divadlo v Moravskoslezském kraji s pestrou nabídkou žánrů i repertoáru. U nás najdete operu, činohru, balet i muzikál. Hrajeme pravidelně na dvou stálých velkých scénách – v Divadle Antonína Dvořáka i Divadle Jiřího Myrona, nově v komorním Divadle „12“. V programu nechybí klasický český i světový repertoár, moderní dramaturgie i současná tvorba či experimentální díla.

Sleva 20 % na vstupenky

Sleva platí na všechna představení NDM, nevztahuje se na nákup vstupenek na představení hostujících souborů. Slevu lze uplatnit pouze v pokladnách divadla, slevy se nesčítají.

https://www.ndm.cz

NDM

Sleva 10 % na konzumaci v baru Klaud

Sleva 10 % na konzumaci v baru Klaud

Bar Klaud najdete blízko kolejí VŠB-TUO. Přijďte se pobavit a připomenout si studentská léta. Po předložení Karty absolventa zaplatíte o 10 % méně.

Zjistěte více

Klaud bar

https://klaudbar.cz/

Studentská 1a, Ostrava-Poruba

Klaud

VIP program DATART

VIP program DATART

Nakupujte novou elektroniku kdykoliv a nečekejte na slevy! Jako absolventi VŠB-TUO můžete mít výhodný VIP program.

Zjistěte více

VIP program DATART

Zaregistrujte se a sledujte, jak se vám běžné ceny automaticky přepočítají na VIP ceny. Získejte časově neomezené slevy na všechny kategorie elektra. A co další výhody? Třeba doprava zdarma na nákup nad 500 Kč, nebo speciální akce a soutěže exkluzivně pro VIP zákazníky! Vámi objednané zboží si vyzvedněte bezplatně na výdejních místech či prodejnách.

Svůj osobní VIP kód poptejte na a zadejte jej při registraci na stránce www.datart.cz/vip

Dolní oblast Vítkovice

Dolní Vítkovice se slevou 20 %

Dolní Vítkovice jsou světově unikátním areálem v srdci Ostravy, který je denně otevřený jak Ostravanům, tak turistům z celého světa.

Zjistěte více

Dolní oblast Vítkovice

Dolní Vítkovice, původně čistě průmyslový areál, nyní jedinečný vzdělávací a kulturní centrum, které denně slouží malým i velkým obyvatelům Ostravy a také turistům ze všech koutů světa. Cílem DolníchVítkovic je vzdělávání, zároveň zde více než 1,6 miliónu turistů ročně přilákají i hudební festivaly a sportovní akce.

Kontakt:
www.dolnivitkovice.cz
Vítkovice 3004
702 00 Ostrava

logo_dov

Divadlo Petra Bezruče

Navštivte Divadlo Petra Bezruče a plaťte méně

Divadlo Petra Bezruče patří k umělecky nejvýraznějším divadlům v ČR, proto neváhejte a navštivte kultovní představení nebo novinky na repertoáru, komedie či dramata. S kartou absolventa sleva na vstupenku 50 Kč!

Zjistěte více

Divadlo Petra Bezruče

Divadlo Petra Bezruče patří k umělecky nejvýraznějším divadlům v České republice, což potvrzuje řada ocenění, názory kritiků i ohlasy diváků. Bezruči kladou důraz na tvůrčí rozmanitost a progresi, zakládají si na vysoce ceněném hereckém souboru. Zaměřují se originální dramaturgii, která zahrnuje moderní ztvárnění klasických děl, objevování a vytváření prostoru pro nová dramatická díla, dramatizace a převádění na jeviště zajímavých nebo „kultovních“ děl literatury nebo filmu a v neposlední řadě také díla s regionální tématikou. Řada herců, kteří se u Bezručů vystřídali, se prosadila na české umělecké scéně (Richard Krajčo, Lucie Žáčková, Filip Čapka nebo Jan Plouhar).

Maximální počet vstupenek zakoupených na jedno divadelní představení s Kartou absolventa jsou 2 ks. Aktuální program najdete zde.

Kontakt:
www.bezruci.cz
28. října 120
702 00 Ostrava

logo_bezruc

Stará aréna

Miluj svojí „Starou“ se slevou až 50 %

Navštivte bouřlivou divadelní scénu, která je proslulá svou svérázností. Kampaň, herci i samotný repertoár mluví za vše. Nenechte si ujít nezaměnitelnou tvorbu známého divadla Stará aréna v centru Ostravy. Všichni absolventi s Kartou absolventa mají cenu studentského vstupného.

Zjistěte více

Stará aréna

Pro více info mrkněte na www.staraarena.cz.

Aktuální program si můžete prohlédnout zde.

Pro všechny držitele Karty absolventa je cena vstupného stejná jako pro studenty. Stačí se prokázat na pokladně divadla. Maximální počet vstupenek na představení zakoupených na jednu kartu je 2 ks.

Sleva se vztahuje pouze na vlastní inscenace

logo_stara-arena

Divadlo loutek Ostrava

Loutky pro děti i dospělé – na představení se slevou

Divadlo loutek Ostrava nabízí slevu 20 % na představení pro děti i pro dospělé dle vlastního výběru.

Zjistěte více

Divadlo loutek Ostrava

V Loutkách si na své přijdou všichni od batolecího věku až do dospělosti! Každé prázdniny navíc probíhá oblíbená akce Pimprléto, jednou za 2 roky mezinárodní festival Spectaculo Interesse.

Sleva platí na nákup maximálně dvou vstupenek na jakékoli představení pro veřejnost po předložení Karty absolventa.

Aktuální program naleznete ZDE.

Kontakt:

www.divadloloutek.cz

Pivovarská 15

702 00 Ostrava

+420 569 100 501

Logo DLO

Janáčkova filharmonie Ostrava

Na koncerty Janáčkovy filharmonie výhodně

Získejte slevu na koncerty Janáčkovy filharmonie Ostrava ve výši 30 %. Slevy se vztahují na koncerty cyklů A, B, C, D, E a K. Sleva platí také na abonmá/předplatné.

Zjistěte více

Janáčkova filharmonie Ostrava

S Kartou absolventa můžete získat slevu na koncerty Janáčkovy filharmonie Ostrava ve výši 30 %. Slevy se vztahují na koncerty cyklů A, B, C, D, E a K. Sleva platí také na abonmá/předplatné. Více o programu a koncertech naleznete na www.jfo.cz. Slevu je možné uplatnit v místě předprodeje JFO Janáček pointu, který je umístěn v Domě kultury města Ostravy. Slevy se nesčítají. Maximální počet vstupenek zakoupených na jeden koncert s Kartou absolventa jsou 4 kusy.

Kontakt:
www.jfo.cz
28. října 124
702 00 Ostrava

logo_jfo

Jazyková škola Hello

Hello Alumni - vypilujte si jazyky

Nikdy není pozdě začít! Zbourejte své jazykové bariéry a domluvte se bez problému sami, kdekoliv v zahraničí. Jazyková škola Hello pro držitele karty poskytuje 20% slevu na jazykové kurzy pro veřejnost a 10% slevu na prestižní zkoušky Cambridge English.  

Zjistěte více

Jazyková škola Hello

Chcete ovládat angličtinu, italštinu nebo třeba i čínštinu? Nabídka je široká - můžete si vybírat hned z několika typů kurzů, kde uplatníte slevu 20 %. Zadejte kód "VSBTUO20" nebo "VSBTUO10" v případě zkoušky Cambridge English a prokažte se absolventskou kartou. 

Více informací o náplni kurzů najdete na webových stránkách http://www.hello.cz/.
Sledujte i novinky a akce na facebooku https://www.facebook.com/jazykovka.hello/.

logo_hello

Levnější překlady a výuka jazyků s Presto

Levnější překlady a výuka jazyků s Presto

Presto překladatelské centrum nabízí po předložení Karty absolventa slevu 10 % na překladatelské služby a 5 % na výuku jazyků.

Zjistěte více

Presto

Více informací najdete na webu https://www.presto.cz/ a https://www.presto-skola.cz/.

logo_presto

Levnější překlady s Didacticus

Levnější překlady s Didacticus

Překladatelské centrum Didacticus nabízí po předložení Karty absolventa slevu 10 % na překladatelské služby.

Zjistěte více

Didacticus

Více informací najdete na webu https://didacticus.cz/.

logo_didactus

Swanky

Sportujte pro radost s týmem Swanky

Swanky poskytují slevy na sportovní aktivity pro děti i dospělé. Organizují pravidelné kurzy inline bruslení, skateboardingu a v období letních prázdnin také aktivní příměstské kempy.

Zjistěte více

Swanky

Tým Swanky sportují pro radost a se stejnou radostí předávají dovednosti a znalosti dětem i dospělým. Ve Swanky učí na inline bruslích, skejtu a zábavné vědě a technice. Nerozvíjí jen tělo, ale také mysl. Organizují pravidelné kurzy inline bruslení, skateboardingu a v období letních prázdnin aktivní příměstské kempy (INLINEkempy, SKATEkempy a HI-TECHkempy). Pro dospěláky během roku připravili speciální výukový program jízdy na inline bruslích.

Swanky poskytují všem absolventům VŠB-TUO slevy na pravidelné aktivity pro děti i dospělé:

  • Sleva 100 Kč na příměstské letní kempy pro děti
  • Sleva 50 Kč na individuální kurzy inline bruslení
  • Aktuální ceník naleznete na webu www.swanky.cz/cenik

Kontakt:
Tel: 731 949 094; 775 728 860
E-mail:
www.swanky.cz
www.facebook.com/swankyostrava
www.instagram.com/swankyostrava

logo_swanky

Zábavní centrum Hornik

Se slevou 20 % v Horniku

Místo kde se snoubí zábava, pohyb a moderní technologie. Přijďte vyzkoušet akční, moderní, sportovní a především zábavné aktivity na jednom místě a ve špičkové kvalitě.

Zjistěte více

Zábavní centrum Hornik

Zábava pro volný čas, firemní akce a teambuildingy, narozeninové party a akce pro školy.

V roce 2013 Zábavní centrum Horník odstartovalo první Laser game v Ostravě a tím také začalo oživovat zašlou slávu obchodního domu Horník. Naší snahou je mimo jiné zase přilákat lidi do centra Ostravy a to zejména za zábavou. Virtuální realitu jsme spustili začátkem roku 2017 a současně začali přemýšlet o žhavé novince v Evropě Archery game a přechodu na novou značku. A rozhodně nekončíme, plány jsou veliké.

Zámecká 18, Ostrava
Tel.: 734 876 767
E-mail:

logo_hornik

Levnější dovolená s Čedokem

Levnější dovolená s Čedokem

Čedok poskytuje absolventům VŠB-TUO slevy na zájezdy.

Zjistěte více

Čedok

Absolventi mohou využít tyto slevy. Aktuální nabídku zájezdů "Last minute" naleznete na https://www.cedok.cz/last-minute nebo na webové adrese www.cedok.cz.

Podmínky čerpání slevy:

  • předložení absolventského průkazu;
  • slevy lze uplatnit pro absolventa + 1 spolucestující osoba ubytovaná na pevném lůžku;
  • slevu na dítě lze uplatnit pouze tehdy, pokud je za dítě hrazena plná katalogová cena jako za dospělou osobu;
  • slevu lze uplatnit pouze v kmenových pobočkách Čedoku (seznam prodejen na www.cedok.cz/nase-prodejny/) nebo v call centru Čedoku;
  • vaše dotazy a požadavky na rezervace můžete zasílat e-mailem na adresu , případně volat na tel. 296184910 nebo kontaktovat nejbližší pobočku CK Čedok - více informací na www.cedok.cz/kontakty.  

Čedok

Hotel Vitality****

Wellness relaxace v hotelu Vitality****

Vychutnejte si ubytování a relaxaci v unikátním designovém konceptu okořeněném jedinečným útokem na Vaše smysly propojením luxusu, elegance a zábavy ... na střeše i pod vodou.

Zjistěte více

Hotel Vitality****

Bezbariérový nekuřácký hotel Vitality**** je místem pro aktivní relaxaci ve Vendryni v podhůří Těšínských Beskyd. Nabízí pobyt v pokojích standard, mountain view, bezbariérových pokojích nebo luxusních apartmánech. Součástí hotelového komplexu je rozsáhlé wellness & spa centrum, bowling, tenisové haly a venkovní kurty, badmintonové kurty, minigolf, plážový volejbal, multifunkční hřiště, půjčovna kol a segway, půjčovna sportovního vybavení a mnoho dalších atrakcí.

Jen pro Vás, držitele karty Alumni, jsme připravili partnerské benefity

Fotogalerie: www.hotelvitality.cz/fotogalerie
Video: www.youtube.com/watch?v=kYVzMFxWIec
Kontakt: www.hotelvitality.cz

logo_vitality

Náš Slunovrat

Služba Náš Slunovrat s 15% slevou

Služba Náš Slunovrat pomáhá seniorům i chronicky nemocným žít bez obav ve svém přirozeném domácím prostředí. Dává dětem a vnoučatům pocit, že jejich rodiče a prarodiče jsou v bezpečí.

Zjistěte více

Náš Slunovrat

Jádrem služby Náš Slunovrat je nepřetržitě fungující operační středisko, které je připraveno klientům kdykoli účinně pomoci. Služba je dostupná 24 hodin denně, 365 dnů v roce.

Více informací ZDE

Postup v případě zájmu o tuto službu:

Uživatel klikne na odkaz https://www.nas-slunovrat.cz/#order, zadá informace nutné pro objednané služby a pro získání 15% slevy zadá kód VSB Slunovrat.

Služba se s Vámi spojí, probere a vysvětlí potřebné, pokud budete souhlasit s poskytováním služeb, požádá Vás o úhradu.

Služba Náš Slunovrat nabízí pro naše zaměstnance, absolventy a studenty slevu na veškeré služby 15 %.

Kontakt:
www.nas-slunovrat.cz

logo_slunovrat

Získejte.cz

Získejte.cz

Nákupy na internetu a k tomu peníze zpět? Žádný sen! Platí pro více než 500 nejznámějších obchodů v ČR. Navíc absolventi VŠB-TUO dostanou 150 Kč + 1000 VIP bodů hned při registraci.

Zjistěte více

Získejte.cz

Patříte také mezi ostřílené online nakupující? Jídlo, oblečení, parfémy, vybavení do bytu nebo letenky či zájezdy už řešíte z pohodlí domova? Pak je Vám nový věrnostní program od Ziskejte.cz doslova „šitý na míru“. Z každého nákupu se Vám totiž vrací zpět peníze. Obyčejným bodům v tomto případě odzvonilo, za nákupy dostáváte čistý „cash“ a navíc VIP body, které si za peníze můžete vyměnit. A to u více než 500 obchodů, které běžně využíváte.

Další informace se dozvíte na www.ziskejte.cz. Registrujte se v sekci pro absolventy, Alumni VŠB-TUO na tomto odkazu: https://www.ziskejte.cz/registers?alumni=yes. Podmínkou je zadat vaše osobní číslo, např. NOV007 (najdete ho na své kartě absolventa). Díky tomu Vám bude po přihlášení automaticky připsáno 150 Kč a 1000 VIP bodů. Peníze si můžete nechat vyplatit na svůj bankovní účet už od 300 Kč! Skvělá zpráva je, že cashback můžete kombinovat s jakýmikoliv slevami daného obchodníka.

Jedny z mála uvedených obchodů, kde můžete čerpat peníze zpět:

MALL.cz 5,3 % - 0,33 %
astratex.cz 10,5 %
Aliexpress.com 8,1 %
Parfums.cz (nový název Notino.cz) 6 % - 2 %
Booking.com 4 % - 3,7 %
Pilulka.cz 5 %
Zoohit.cz 4 %
Kasa.cz 4,9 % - 0,70 %
ZOOT.cz 5,7 %
Damejidlo.cz 5 %
Pepa.cz 6,1 %

A stovky dalších…

logo_ziskejte