Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Domluvili jsme absolventům VŠB-TUO slevy u našich partnerů. 

Krevní testy u AeskuLab

Krevní testy u AeskuLab za zvýhodněnou cenu

Firma AeskuLab nabízí rychlou a komplexní diagnostiku zdravotního stavu. Vyberte si některý z těchto balíčků: odběr protilátek na COVID19, změření hladiny vitaminu D, zjištění celkového stavu vašeho imunitního systému a plaťte méně.

Zjistěte více

Krevní testy u AeskuLab

Vyšetření si hradí absolvent sám, a to za speciální cenu. Stačí jen vybrat si vyšetření, dojít na odběr do laboratoře AeskuLab, které se nachází v Ostravě Staré Bělé, na Junácké 1077 (kousek od Lidlu na Plzeňské ulici).

Pro bližší informace a slevové kódy piště na

Ceník:

  • Protilátky: standardní cena 495,- / cena pro absolventy 357,-
  • Vitamin D: standardně 495,- / cena pro absolventy 340,-
  • Balíček Moje Imunita: standardně 990,- / cena pro absolventy 842,-

logo_aeskulab

VIP program DATART

VIP program DATART

Nakupujte novou elektroniku kdykoliv a nečekejte na slevy! Jako absolventi VŠB-TUO můžete mít výhodný VIP program.

Zjistěte více

VIP program DATART

Zaregistrujte se a sledujte, jak se vám běžné ceny automaticky přepočítají na VIP ceny. Získejte časově neomezené slevy na všechny kategorie elektra. A co další výhody? Třeba doprava zdarma na nákup nad 500 Kč, nebo speciální akce a soutěže exkluzivně pro VIP zákazníky! Vámi objednané zboží si vyzvedněte bezplatně na výdejních místech či prodejnách.

Svůj osobní VIP kód poptejte na a zadejte jej při registraci na stránce www.datart.cz/vip

Jazyková škola Hello

Hello Alumni - vypilujte si jazýček

Nikdy není pozdě začít! Zbourejte své jazykové bariéry a domluvte se bez problému sami, kdekoliv v zahraničí. Jazyková škola Hello pro držitele karty poskytuje až 20% slevu na všechny kurzy včetně prestižních zkoušek Cambridge English.

Zjistěte více

Jazyková škola Hello

Chcete ovládat angličtinu, francouzštinu nebo třeba i čínštinu? Nabídka je široká - můžete si vybírat hned z několika typů kurzů, kde uplatníte slevu 20%. Zavítat můžete klidně na ukázkové hodiny zdarma a to hned na 3 pobočkách – v Ostravě, Brně a Opavě.

Více informací o náplni kurzů najdete na webových stránkách http://www.hello.cz/.
Sledujte i novinky a akce na facebooku https://www.facebook.com/jazykovka.hello/.

logo_hello

Dolní oblast Vítkovice

Dolní Vítkovice se slevou 20 %

Dolní Vítkovice jsou světově unikátním areálem v srdci Ostravy, který je denně otevřený jak Ostravanům, tak turistům z celého světa.

Zjistěte více

Dolní oblast Vítkovice

Dolní Vítkovice, původně čistě průmyslový areál, nyní jedinečný vzdělávací a kulturní centrum, které denně slouží malým i velkým obyvatelům Ostravy a také turistům ze všech koutů světa. Cílem DolníchVítkovic je vzdělávání, zároveň zde více než 1,6 miliónu turistů ročně přilákají i hudební festivaly a sportovní akce.

Kontakt:
www.dolnivitkovice.cz
Vítkovice 3004
702 00 Ostrava

logo_dov

Ridera Sport a Skalka Family Park s 15% slevou

Ridera Sport a Skalka Family Park s 15% slevou

Za sportem na Rideru: tenis, badminton, beachvolejbal, ale i wellness a masáže.
Za zábavou na Skalku: atrakce, zoopark, bludiště.

Zjistěte více

Ridera a Skalka family park

Sportovní areál v Ostravě a unikátní zábavní park na okraji města poblíž Poruby nabízí příjemné a aktivní trávení volného času. Pro absolventy VŠB – Technické univerzity Ostrava s 15% slevou.

Absolvent se při nákupu v areálu Ridera prokáže Kartou absolventa. Při objednání vstupenek na Skalku online si zaklikne slevu přes VŠB-TUO a Kartu absolventa pak předloží na místě.

Skalka - nabídka aktivit

Kontakt: https://riderasport.cz/

Swanky

Sportujte pro radost s týmem Swanky

Swanky poskytují slevy na sportovní aktivity pro děti i dospělé. Organizují pravidelné kurzy inline bruslení, skateboardingu a v období letních prázdnin také aktivní příměstské kempy.

Zjistěte více

Swanky

Tým Swanky sportují pro radost a se stejnou radostí předávají dovednosti a znalosti dětem i dospělým. Ve Swanky učí na inline bruslích, skejtu a zábavné vědě a technice. Nerozvíjí jen tělo, ale také mysl. Organizují pravidelné kurzy inline bruslení, skateboardingu a v období letních prázdnin aktivní příměstské kempy (INLINEkempy, SKATEkempy a HI-TECHkempy). Pro dospěláky během roku připravili speciální výukový program jízdy na inline bruslích.

Swanky poskytují všem absolventům VŠB-TUO slevy na pravidelné aktivity pro děti i dospělé:

  • Sleva 100 Kč na příměstské letní kempy pro děti
  • Sleva 50 Kč na individuální kurzy inline bruslení
  • Aktuální ceník naleznete na webu www.swanky.cz/cenik

Kontakt:
Tel: 731 949 094; 775 728 860
E-mail:
www.swanky.cz
www.facebook.com/swankyostrava
www.instagram.com/swankyostrava

logo_swanky

Zábavní centrum Hornik

Se slevou 20 % v Horniku

Místo kde se snoubí zábava, pohyb a moderní technologie. Přijďte vyzkoušet akční, moderní, sportovní a především zábavné aktivity na jednom místě a ve špičkové kvalitě.

Zjistěte více

Zábavní centrum Hornik

Zábava pro volný čas, firemní akce a teambuildingy, narozeninové party a akce pro školy.

V roce 2013 Zábavní centrum Horník odstartovalo první Laser game v Ostravě a tím také začalo oživovat zašlou slávu obchodního domu Horník. Naší snahou je mimo jiné zase přilákat lidi do centra Ostravy a to zejména za zábavou. Virtuální realitu jsme spustili začátkem roku 2017 a současně začali přemýšlet o žhavé novince v Evropě Archery game a přechodu na novou značku. A rozhodně nekončíme, plány jsou veliké.

Zámecká 18, Ostrava
Tel.: 734 876 767
E-mail:

logo_hornik

Hotel Vitality****

Wellness relaxace v hotelu Vitality****

Vychutnejte si ubytování a relaxaci v unikátním designovém konceptu okořeněném jedinečným útokem na Vaše smysly propojením luxusu, elegance a zábavy ... na střeše i pod vodou.

Zjistěte více

Hotel Vitality****

Bezbariérový nekuřácký hotel Vitality**** je místem pro aktivní relaxaci ve Vendryni v podhůří Těšínských Beskyd. Nabízí pobyt v pokojích standard, mountain view, bezbariérových pokojích nebo luxusních apartmánech. Součástí hotelového komplexu je rozsáhlé wellness & spa centrum, bowling, tenisové haly a venkovní kurty, badmintonové kurty, minigolf, plážový volejbal, multifunkční hřiště, půjčovna kol a segway, půjčovna sportovního vybavení a mnoho dalších atrakcí.

Jen pro Vás, držitele karty Alumni, jsme připravili partnerské benefity

Fotogalerie: www.hotelvitality.cz/fotogalerie
Video: www.youtube.com/watch?v=kYVzMFxWIec
Kontakt: www.hotelvitality.cz

logo_vitality

Relaxujte v Horském hotelu Lorkova vila ****

Relaxujte v Horském hotelu Lorkova vila ****

Využijte slevy na ubytování a wellness služby a odpočiňte si v malebném prostředí hotelu Lorkova vila na Čeladné v Beskydech.

Zjistěte více

Horský hotel LORKOVA VILA nabízí:

Kontakt: www.lorkovavila.cz

logo Lorková vila

Divadlo Petra Bezruče

Navštivte Divadlo Petra Bezruče a plaťte méně

Divadlo Petra Bezruče patří k umělecky nejvýraznějším divadlům v ČR, proto neváhejte a navštivte kultovní představení nebo novinky na repertoáru, komedie či dramata. S kartou absolventa sleva na vstupenku 50 Kč!

Zjistěte více

Divadlo Petra Bezruče

Divadlo Petra Bezruče patří k umělecky nejvýraznějším divadlům v České republice, což potvrzuje řada ocenění, názory kritiků i ohlasy diváků. Bezruči kladou důraz na tvůrčí rozmanitost a progresi, zakládají si na vysoce ceněném hereckém souboru. Zaměřují se originální dramaturgii, která zahrnuje moderní ztvárnění klasických děl, objevování a vytváření prostoru pro nová dramatická díla, dramatizace a převádění na jeviště zajímavých nebo „kultovních“ děl literatury nebo filmu a v neposlední řadě také díla s regionální tématikou. Řada herců, kteří se u Bezručů vystřídali, se prosadila na české umělecké scéně (Richard Krajčo, Lucie Žáčková, Filip Čapka nebo Jan Plouhar).

Maximální počet vstupenek zakoupených na jedno divadelní představení s Kartou absolventa jsou 2 ks. Aktuální program najdete zde.

Kontakt:
www.bezruci.cz
28. října 120
702 00 Ostrava

logo_bezruc

Stará aréna

Miluj svojí „Starou“ se slevou až 50 %

Navštivte bouřlivou divadelní scénu, která je proslulá svou svérázností. Kampaň, herci i samotný repertoár mluví za vše. Nenechte si ujít nezaměnitelnou tvorbu známého divadla Stará aréna v centru Ostravy. Všichni absolventi s Kartou absolventa mají cenu studentského vstupného.

Zjistěte více

Stará aréna

Pro více info mrkněte na www.staraarena.cz.

Aktuální program si můžete prohlédnout zde.

Pro všechny absolventy VŠB-TUO – držitele Karty absolventa je cena vstupného stejná jako pro studenty. Stačí se prokázat na pokladně divadla.

Sleva se vztahuje pouze na inscenace, které jsou v repertoáru na webových stránkách i v programových brožurách graficky odlišeny.

logo_stara-arena

Divadlo loutek Ostrava

Loutky pro děti i dospělé – na představení se slevou

Divadlo loutek Ostrava nabízí slevu 20 % na představení pro děti i pro dospělé dle vlastního výběru.

Zjistěte více

Divadlo loutek Ostrava

Divadlo loutek Ostrava nabízí slevu 20 % na představení pro děti i pro dospělé dle vlastního výběru. Děti si mohou užít oblíbené pohádky Kocourek Modroočko, Čtyřlístek zasahuje, O blýskavém prasátku, Malá Mína zmlsaná, Vlku, dobré chutnání, Šíleně smutná princezna nebo Perníková chaloupka a mnoho dalších.

Pro dospělé diváky divadlo nabízí tituly Z Deniku Ostravaka, Šaryk vzpomíná, tanečně pohybovou inscenaci Marvin, originální polityfantasy Israele Horowitze Lebensraum (Životní prostor), pohybovou saBOTÁž nebo třeba láskyplnou hru Oskar a růžová paní.

Kompletní repertoár a aktuální program najdete na www.dlo-ostrava.cz. Sleva se vztahuje maximálně na 2 vstupenky a lze uplatnit pouze při nákupu v pokladně divadla.

Kontakt:
www.dlo-ostrava.cz
Tel.: +420 596 100 500
Pivovarská 3164/15
728 32 Ostrava

logo_divadlo-loutek

Janáčkova filharmonie Ostrava

Na koncerty Janáčkovy filharmonie výhodně

Získejte slevu na koncerty Janáčkovy filharmonie Ostrava ve výši 30 %. Slevy se vztahují na koncerty cyklů A, B, C, D, E a K. Sleva platí také na abonmá/předplatné.

Zjistěte více

Janáčkova filharmonie Ostrava

S Kartou absolventa můžete získat slevu na koncerty Janáčkovy filharmonie Ostrava ve výši 30 %. Slevy se vztahují na koncerty cyklů A, B, C, D, E a K. Sleva platí také na abonmá/předplatné. Více o programu a koncertech naleznete na www.jfo.cz. Slevu je možné uplatnit v místě předprodeje JFO Janáček pointu, který je umístěn v Domě kultury města Ostravy. Slevy se nesčítají. Maximální počet vstupenek zakoupených na jeden koncert s Kartou absolventa jsou 4 kusy.

Kontakt:
www.jfo.cz
28. října 124
702 00 Ostrava

logo_jfo

Náš Slunovrat

Služba Náš Slunovrat s 15% slevou

Služba Náš Slunovrat pomáhá seniorům i chronicky nemocným žít bez obav ve svém přirozeném domácím prostředí. Dává dětem a vnoučatům pocit, že jejich rodiče a prarodiče jsou v bezpečí.

Zjistěte více

Náš Slunovrat

Jádrem služby Náš Slunovrat je nepřetržitě fungující operační středisko, které je připraveno klientům kdykoli účinně pomoci. Služba je dostupná 24 hodin denně, 365 dnů v roce.

Více informací ZDE

Postup v případě zájmu o tuto službu:

Uživatel klikne na odkaz https://www.nas-slunovrat.cz/#order, zadá informace nutné pro objednané služby a pro získání 15% slevy zadá kód VSB Slunovrat.

Služba se s Vámi spojí, probere a vysvětlí potřebné, pokud budete souhlasit s poskytováním služeb, požádá Vás o úhradu.

Služba Náš Slunovrat nabízí pro naše zaměstnance, absolventy a studenty slevu na veškeré služby 15 %.

Kontakt:
www.nas-slunovrat.cz

logo_slunovrat

Získejte.cz

Získejte.cz

Nákupy na internetu a k tomu peníze zpět? Žádný sen! Platí pro více než 500 nejznámějších obchodů v ČR. Navíc absolventi VŠB-TUO dostanou 150 Kč + 1000 VIP bodů hned při registraci.

Zjistěte více

Získejte.cz

Patříte také mezi ostřílené online nakupující? Jídlo, oblečení, parfémy, vybavení do bytu nebo letenky či zájezdy už řešíte z pohodlí domova? Pak je Vám nový věrnostní program od Ziskejte.cz doslova „šitý na míru“. Z každého nákupu se Vám totiž vrací zpět peníze. Obyčejným bodům v tomto případě odzvonilo, za nákupy dostáváte čistý „cash“ a navíc VIP body, které si za peníze můžete vyměnit. A to u více než 500 obchodů, které běžně využíváte.

Další informace se dozvíte na www.ziskejte.cz. Registrujte se v sekci pro absolventy, Alumni VŠB-TUO na tomto odkazu: https://www.ziskejte.cz/registers?alumni=yes. Podmínkou je zadat vaše osobní číslo, např. NOV007 (najdete ho na své kartě absolventa). Díky tomu Vám bude po přihlášení automaticky připsáno 150 Kč a 1000 VIP bodů. Peníze si můžete nechat vyplatit na svůj bankovní účet už od 300 Kč! Skvělá zpráva je, že cashback můžete kombinovat s jakýmikoliv slevami daného obchodníka.

Jedny z mála uvedených obchodů, kde můžete čerpat peníze zpět:

MALL.cz 5,3 % - 0,33 %
astratex.cz 10,5 %
Aliexpress.com 8,1 %
Parfums.cz (nový název Notino.cz) 6 % - 2 %
Booking.com 4 % - 3,7 %
Pilulka.cz 5 %
Zoohit.cz 4 %
Kasa.cz 4,9 % - 0,70 %
ZOOT.cz 5,7 %
Damejidlo.cz 5 %
Pepa.cz 6,1 %

A stovky dalších…

logo_ziskejte