Platnost příspěvku skončila 28. 10. 2020!

ERASMUS DEN na VŠB-TUO

Ve dnech 12. – 13. října oslavila celá Evropa program Erasmus+.

Ve dnech 12. – 13. října oslavila celá Evropa program Erasmus+. Do kampaně se zapojila i VŠB – Technická Univerzita Ostrava.

Tým Oddělení mezinárodních vztahů připravil na 12. října vernisáž výstavy fotografií, které studenti účastnící se programu Erasmus+ zaslali do soutěží, organizovaných zmíněným oddělením (dříve Oddělení mobilit).

Při příležitosti  Dne Erasmu se v rámci výstavy mohli zájemci z řad studentů i zaměstnanců informovat  o možnostech výjezdu na stáž.

Svou činnost zde prezentovali i členové klubu ESN VŠB-TUO, kteří se starají o volnočasové aktivity našich zahraničních studentů a pomáhají jim s adaptací na české prostředí.

Zájemci o výjezd mohou potřebné informace najít na webové stránce Oddělelení mezinárodních vztahů.

Vloženo: 24. 10. 2018