Platnost příspěvku skončila 22. 10. 2020!

Úspěch vědeckého týmu prof. Stanislav Rusze z Fakulty strojní

Významný úspěch vědeckého týmu prof. Stanislav Rusze z Fakulty strojní Katedry mechanické technologie.

Profesor Stanislav Rusz se svým vědeckým týmem: doc. Lubomír Čížek, Ing. Ondřej Hilšer, Ing. Jiří Švec, Michal Salajka, Jan Kedroň, Stanislav Tylšar dosáhli významného ocenění na dvou mezinárodních světových kongresech.

Za svou vědeckou činnost obdrželi Award Gold Medal with Nicola Tesla´s Face in the field of inventions of  Belgrade Association of Inventors and Authors of Technical Improvements. A dále na světovém mezinárodním vědeckém salónu “Archimed 2018” v Moskvě 2 stříbrné medaile za významné publikace a také 2 vyznamenání za články od  Inventor Agency for Promotion Ltd Poland.

Za jejich vědeckou činnost a další zviditelnění naší univerzity v mezinárodním měřítku jim patří velké poděkování.

Vloženo: 25. 10. 2018