Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2019!

Účast studentů HGF na mezinárodní konferenci St. Peterburg

Studenti HGF reprezentovali svou fakultu a univerzitu na mezinárodní konferenci v Petrohradu.

V minulém týdnu, od pondělí 13. do pátku 17. května, se zúčastnili čtyři studenti Hornicko-geologické fakulty prestižní mezinárodní konference The XV International Forum-Contest od Students and Young Researchers - TOPICAL ISSUES OF RATIONAL USE OF NATURAL RESOURCES, kterou pořádala Saint-Petersburg Mining University. Tři studenti byli z doktorského a jeden z navazujícího magisterského studia. Program celé konference najdete zde.

 Konference se zúčastnilo na 400 lidí z více než 20 zemí světa. Soutěžili se svými prezentacemi v anglickém jazyce v sedmi sekcích a student HGF, Bc. Zdeněk Kristoň, získal první misto v sekci New approaches to resolving hydrocarbon sector-specific issues. Skvělých výsledků dosáhli i Ing. Matěj Křistek, který získal třetí místo v sekci Underground space development technologies. Rock mechanics and control of rock conditions a také Ing. Michal Vokurka, který se umístil taktéž třetí v sekci Sustainable development of regions and environmental safety

Všem studentům HGF, Bc. Zbyňku Kristoňovi, Ing. Matěji Křistkovi, Ing. Michalu Vokurkovi a Ing. Anně Brodské patří velké poděkování za skvělou reprezentaci Hornicko-geologické fakulty a VŠB-TUO.  

 

 

 

 

Vloženo: 24. 5. 2019
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět