Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Prohloubení spolupráce mezi VŠB-TUO a Ředitelstvím silnic a dálnic ČR

Prohloubení spolupráce mezi VŠB-TUO a  Ředitelstvím silnic a dálnic ČR
Zástupci univerzity a Ředitelství silnic a dálnic jednali o prohloubení spolupráce.

Ve čtvrtek 12. prosince 2019 proběhla na rektorátu VŠB-TUO schůzka s vedením Ředitelství silnic a dálnic České republiky, jejíž cílem bylo prohloubení spolupráce mezi oběma institucemi a rovněž podpis Rámcové smlouvy o spolupráci.

Tato smlouva vytváří rámec budoucí spolupráce v oblasti vzdělávání, vědecko-výzkumných aktivit a rovněž v oblasti dalších aktivit, jako je smluvní výzkum či inzerce. Za VŠB-TUO se schůzky zúčastnili prorektor Igor Ivan, Jiří Brožovský z Fakulty stavební, Petr Kučera z Fakulty bezpečnostního inženýrství, z Hornicko-geologické fakulty Jindřich Šancer, z Fakulty elektrotechniky a informatiky Petr Šimoník, z Fakulty strojní Ivo Hlavatý a z Centra ENET Lukáš Prokop. Na straně druhé, tedy z Ředitelství silnic a dálnic, přijeli Jiří Hlavatý, ředitel úseku kontroly kvality staveb, Radovan Buchta, který stojí v čele úseku informatiky, Filip Týc, vedoucí odboru silniční databanky a NDIC, Jitka Jandusová, personalistka zodpovědná za nábor nových zaměstnanců a Irena Jelínková Havránková, vedoucí oddělení náboru a vzdělávání. 

Již po schůzce v rámci diskuze byly identifikovány možné oblasti spolupráce a domluvena byla také aktivní účast ŘSD na veletrhu Kariéra+ 10. 3. 2020.

Vloženo: 13. 12. 2019
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět