Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 28. 11. 2022!

MOVEMBER utkání BO Ostrava proti Akademikům z Plzně

 28. 11. 2022, 19:30
 Multifunkční hala Ostrava-Vítkovice
MOVEMBER utkání BO Ostrava proti Akademikům z Plzně
V Ostravě se uskuteční Movember utkání. Hráči BO změří síly s plzeňskými Akademiky. Zápas proběhne v pondělí 28.11. v multifunkční hale v Ostravě-Vítkovicích.

Tým BO Ostrava si pro své fanoušky připravil v rámci měsíce listopad Movember utkání, ve kterém vyzve ZČU Akademici Plzeň. Movember je celosvětová záležitost, ke které se hlásí týmy napříč všemi sporty s cílem zvýšit povědomí o zdraví mužů. Kromě zvyšování povědomí bude polovina z ceny každé prodané vstupenky darována nadaci Pavla Novotného.

Speciálně pro toto utkání se BO stěhuje z domovské RT TORAX Arény do Multifunkční haly v Ostravě-Vítkovicích, která je přilehlá k Ostravar aréně, kde se letos konalo Ostravské hokejové derby. Během utkání zde bude pro fanoušky připraven kromě bufetu také ve spolupráci s IFMSA Ostrava workshop, kde medici vysvětlí, jak na prevenci v podobě samovyšetření.

V posledním společném utkání se z výhry radovali Akademici, kdy na svém domácím ledě porazili hráče BO Ostrava, díky jejich nedisciplinovanosti, poměrem 4:2. Ostravané tak mají hráčům Plzně co vracet a kromě charitativní akce tedy zároveň půjde o střet tabulkově vyrovnaných týmů, což značí hezký hokejový zápas.

Studenty VŠB-TUO převezou na utkání do Vítkovic autobusy zdarma. Odjezd je od porubských kolejí v 18:30.  

 

Vloženo: 24. 11. 2022
Kategorie:  Chystané akce
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět