Přeskočit na hlavní obsah

Slezskoostravský hrad
Majáles Ostrava 2023
Majáles Ostrava představuje první vystupující

Studentské oslavy příchodu jara už mají na naší univerzitě svoji neotřesitelnou tradici. Jejich vyvrcholením je právě Majáles Ostrava, který každoročně pořádají studenti Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava společně se studenty Ostravské univerzity. Je to nádherná příležitost, kdy zahazujeme naši rivalitu ze všech sportovních derby a dalších soutěží, abychom si společně mohli užít chvíle radosti s hudbou.

V roce 2023 se studenti opět potkají na Slezskoostravském hradě, a to v sobotu, 13. května. Těšit se můžete na 3 scény, které nabídnou více než 20 vystupujících. Tradičně jej bude celý měsíc předcházet spoustu aktivit, které pro vás připraví studentská organizace Younie.

Mezi největší lákadla 27. ročníku bude patřit skupina Mig 21, která se na Majáles Ostrava vrací po čtyřech letech. Letos si na své přijdou i fanoušci rapu, pro které se představí Marpo & Troublegang a Gleb, na klidnější vlnu poté naladí Raego a Rest. Nebude chybět ani písničkář Thom Artway se svou kapelou. Dále vystoupí raggae formace ve složení Cocoman & Dr. Kary & Messenjah, punková Mucha, taneční Malalata, rockoví Hentai Corporation a ostravská alternativní stálice The Truth Is Out There.

Ani na tomto ročníku nebude chybět electro stage, která se svého představení dočká již brzy!

První vlna vstupenek je v předprodeji za pouhých 250 Kč. Vstupenky můžete zakoupit na webových stránkách Majálesu: https://www.majalesostrava.cz/vstupenky/

Další informace budou již brzy zveřejněny na našich sociálních sítích a webových stránkách!

Sledujte nás:

www.majalesostrava.cz